0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ виключає ймовірність нової хвилі істотної девальвації гривні - але "ніяких коридорів він більше не дає"


Національний банк України (НБУ) виключає можливість девальвації гривні в 2014 році до рівня 15-20 грн/$1, але наголошує на важливості для курсових перспектив відновлення миру в країні.

“Щодо таких цифр – ми їх навіть не обговорюємо. Як ви бачили, Нацбанк вийшов на ринок з інтервенцією виключно для того, щоб згладити зайву нервовість ринку”, – сказала голова НБУ Валерія Гонтарєва в ефірі телеканалу “Україна” в середу ввечері, повідомляє НБУ в Facebook.

“Наші очікування, що з гривнею не тільки нічого не повинно трапитися, але й мають відбуватися позитивні моменти… Дивитися з оптимізмом у майбутнє – це те, що нам потрібно, але для цього нам потрібен мир в країні”, – додала В.Гонтарєва.

Національний банк України контролює курс гривні...   Національний банк України

Голова НБУ також запевнила, що центральний банк не планує встановлювати курсовий коридор.

“Коли ми вчора вийшли на інтервенцію з купівлею 11,93 грн/$1 і продажем 12.26грн/$1: напевно, ці цифри ринку добре показали, що Нацбанк думає про стан ринку. З іншого боку, ви ж розумієте, ніяких коридорів Нацбанк більше не надає. НБУ займається тим, що дивиться за інфляцією і гальмує ці процеси”, – сказала вона.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Куди йдуть гривня і долар?
Дивись також
Весь ринок:Валюта Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua