0 800 307 555
0 800 307 555

"Укрексімбанк" повернув НБУ найбільший обсяг рефінансування - більш ніж 3 млрд грн


"Укрексімбанк" повернув НБУ найбільший обсяг рефінансування - більш ніж 3 млрд грн

“Укрексімбанк” повернув Національному банку України найбільший обсяг рефінансування. Про це йдеться в повідомленні прес-служби “Укрексімбанк”.

“Від початку року Укрексімбанк скоротив портфель рефінансування від Національного банку України більш ніж на 3 млрд грн. Це найбільший показник погашення серед всіх українських банків. Виплата рефінансування, отриманого Укрексімбанком у 2009-2013 рр., відбувається стабільно і відповідно до планового графіку. Навіть під час масового відтоку вкладів з банківської системи на початку року державна фінустанова змогла втримати ліквідність на рівні, достатньому для забезпечення всіх операцій, і не зверталася до НБУ за отриманням додаткових обсягів рефінансування. Привабливі умови розміщення коштів в Укрексімбанку і його репутація дозволили продовжувати подальше залучення депозитів населення і юридичних осіб”, – йдеться в повідомленні.

За повідомленням, планове погашення зобов’язань не вчинило негативного впливу на ліквідність “Укрексімбанку”. За результатами фінансової звітності II кварталу банк виконує всі вимоги НБУ і має найвищий норматив адекватності регулятивного капіталу серед групи найбільших банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua