Порошенко скасував пільги Ющенку, Азарову, Януковичу, Литвину та іншим екс-чиновникам


Порошенко скасував пільги Ющенку, Азарову, Януковичу, Литвину та іншим екс-чиновникам

Президент України Петро Порошенко скасував чинність президентських розпоряджень, виданих у 1992-2010 рр., що в основній масі стосуються обслуговування та забезпечення низки високопоставлених чиновників.

Як повідомляється на сайті глави держави, з частини з цих розпоряджень знято позначку “публікації не підлягає”.

Серед них – розпорядження “Про матеріально-побутове забезпечення Юхима Звягільського”, видане після припинення виконання ним повноважень прем’єр-міністра, й аналогічне – “Про матеріально-побутове та медичне забезпечення Миколи Азарова”, видане після призначення його на посаду першого віце-прем’єра.

Також анульовано розпорядження “Про забезпечення обслуговування та охорони прем’єр-міністра України Віталія Масола”, низку розпоряджень про обслуговування та безпеки колишніх прем’єрів Євгена Марчука, Павла Лазаренка, Валерія Пустовойтенка, Віктора Ющенка, Анатолія Кінаха, Віктора Януковича.

Також скасовані і дозволені до опублікування розпорядження “Про соціально-побутове забезпечення колишнього голови Національного банку України Володимира Стельмаха”, про пенсійне забезпечення, медичне, побутове та інше обслуговування екс-в.о. прем’єра Василя Дурдинця і на той час голови МЗС Анатолія Зленка, а також “Про обслуговування колишнього голови Верховного Суду України Василя Маляренка”.

Крім того, скасовані розпорядження “Про обслуговування будинками відпочинку Господарського управління Кабінету міністрів України”, три виданих у різні роки розпорядження “Про медичне, побутове та інше обслуговування колишнього голови Конституційного суду України”, а також аналогічне розпорядження щодо екс-першого секретаря РНБО Володимира Горбуліна.

Серед скасованих розпоряджень також – “Про довічне грошове утримання, медичне, побутове, транспортне та інше обслуговування колишнього голови Верховної Ради України Володимира Литвина”, “Про обслуговування колишнього голови Верховної Ради України Олександра Ткаченка”, “Про обслуговування колишнього прем’єр-міністра України Вітольда Фокіна”, а також низка змін до розпоряджень, зокрема, щодо утримання Януковича.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua