Кількість інспекцій та чисельність держслужбовців оптимізують у 4 рази


Кількість інспекцій та чисельність держслужбовців оптимізують у 4 рази

Уряд України в рамках зменшення видатків державного бюджету на утримання органів центральної виконавчої влади має намір скоротити кількість інспекцій, контролюючих органів та департаментів міністерств до 20 з 80.

Як повідомило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, такі плани оприлюднив віце-прем’єр – голова Мінрегіону Володимир Гройсман під час розширеної наради з представниками міністерств і контролюючих органів 30 липня.

“У чотири рази оптимізуємо кількість інспекцій, чисельність держслужбовців, відповідно скоротиться фінансування”, – цитується в повідомленні Гройсман.

За повідомленням, на сьогодні витрати держбюджету на утримання інспекцій та контролюючих органів становлять понад 24 млрд грн на рік, при цьому “за рахунок хабарів щороку виводиться в тінь, за різними оцінками, майже 100 млрд грн”.

“Тиск на бізнес уповільнює економічний розвиток і призводить до вимивання коштів з економії держави. Нам необхідно ліквідувати цей тіньовий сегмент”, – зазначив Гройсман.

Він також нагадав, що раніше прем’єр-міністр Арсеній Яценюк доручив скоротити витрати на утримання органів центральної виконавчої влади на 70%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua