0 800 307 555
0 800 307 555

Банки переглянули майже 3.6 тис. кредитних договорів з військовослужбовцями - НБУ


Банки переглянули майже 3.6 тис. кредитних договорів з військовослужбовцями - НБУ

Банки переглянули майже 3,6 тис. кредитних договорів з військовослужбовцями, які звернулися з проханням про надання відстрочення сплати відсотків за користування кредитом, повідомляється на сторінці Національного банку України (НБУ) в соцмережі Facebook.

“Банки вже розглянули 3934 кредитних договори позичальників-військовослужбовців, які звернулися з проханням про надання відстрочення сплати відсотків за користування кредитом. При цьому кількість кредитних договорів, за якими були переглянуті умови зобов’язань, становить 3560 (90,5%)”, – йдеться в повідомленні.

У повідомленні також наголошується, що Нацбанк листом від 28 липня 2014 р. нагадав банкам про необхідність суворого та безумовного дотримання банками положень законів України та рекомендацій регулятора і попередив, що невиконання законних вимог є підставою для застосування до порушників адекватних заходів впливу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Світ
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
В Контексті Finance.ua