ЄБРР і "Бруклін-Київ" підписали кредитний договір на $60 млн на будівництво зернового терміналу


ЄБРР і "Бруклін-Київ" підписали кредитний договір на $60 млн на будівництво зернового терміналу

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) підписав договір про надання кредиту на $60 млн з ТОВ “Бруклін-Київ”, однією з провідних приватних стивідорних компаній України, яка будує зерноперевалочний термінал з прогнозованою пропускною здатністю 4,5 млн тонн зерна на рік в Одеському морському порту.

Як повідомила прес-служба ЄБРР, проект реалізується відповідно до угоди між ТОВ “Бруклін-Київ” і компанією Louis Dreyfus Commodities, одним зі світових лідерів агропромислового бізнесу, яка передбачає створення спільного підприємства для розробки терміналу та управління ним, а також ведення супутньої діяльності.

На думку фахівців ЄБРР, крім вирішення проблеми дефіциту сучасних глибоководних портових зерноперевалочних потужностей в Україні, проект буде корисний для регіону завдяки створенню робочих місць і підвищенню економічної активності.

Банк відзначає, що зважаючи на рекордні врожаї зернових в Україні в останні роки країна стає все більш важливим ринком глобальних поставок зернових.

“Проект посилить позиції Одеси як великого зернопереробного вузла, а також підтримає економічне зростання в Україні. Він є елементом стратегії ЄБРР з підтримки комплексних транспортних рішень в країнах наших операцій”, – цитується в прес-релізі банку директор ЄБРР з питань транспорту Сью Барретт.

Стивідорна компанія “Бруклін-Київ” оперує причалами Хлібної гавані Одеського порту з вересня 1994 року. Спеціалізація: перевалка зернових вантажів навалом, металопродукції, рудних вантажів.

ЄБРР станом на 1 липня 2014 року виділив Україні понад EUR9,2 млрд ($12,3 млрд) у рамках 329 проектів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua