“Держава у нас малоспроможна, але, на щастя, є те, чого Путін не розуміє - це громадянське суспільство, - експерт


“Держава у нас малоспроможна, але, на щастя, є те, чого Путін не розуміє - це громадянське суспільство, - експерт

Очікувані зміни відбудуться в Україні за рахунок сил громадянського суспільства. Про це під час експертної панелі в Києві заявив старший економіст Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна Володимир Дубровський.

“У нас економіка вже була в такому стані, в якому вона не могла існувати. Власне тому Янукович звернувся по допомогу і її надали лише в Росії. По-друге, коли люди повернуться з АТО, вони побачать, що нічого не змінилося, усе так само, як і було, і невідомо, що буде далі, і як воно закінчиться. І Володимир Путін, напевно, цим скористається. Ну і найголовніша причина – або Україна буде успішною, або просто люди розчаруються остаточно в Україні як державі і дійсно виповниться мета пана Путіна про те, що України як такої не існуватиме”, – переконаний експерт.

“Держава у нас дійсно малоспроможна. І вона не буде спроможною, в тому числі через те, що Путін буде всіляко їй у цьому заважати шляхом війни. Якби не було війни – то дійсно держава могла б зосередитися на чомусь іншому. Але у нас, на щастя, є те, чого пан Путін не розуміє – це громадянське суспільство”, – додав він. На його думку, суспільство, яке склалось на Майдані і у подальшій допомозі армії, має стати подальшим рушієм реформ та контролювати усі уряди.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua