Слідом за повною забороною молочки з України РФ заборонить поставки кондитерських виробів - Россільгоспнагляд


Слідом за повною забороною молочки з України РФ заборонить поставки кондитерських виробів - Россільгоспнагляд

Керівник Россільгоспнагляду Сергій Данкверт вважає, що слідом за молоком і молочною продукцією з України слід заборонити і ввезення кондитерських виробів, під час виробництва яких використовуються сухе і згущене молоко, вершки.

“Якщо ми заборонили ввезення сухого молока, сироватки та іншої небезпечної молочної продукції, то незрозуміло, чому ми продовжуємо імпортувати цукерки та інші кондитерські вироби, під час виробництва яких ця продукція використовується”, – заявив С.Данкверт.

За його словами, система постачання продукції за кордону повинна передбачати такий порядок: вся сировина, яка використовується при виготовленні продукції, що ввозить з країн-постачальників, має перевірятися за принципом “від поля до прилавка”.

“Ця сировина повинна надходити тільки з атестованих на експорт до Росії підприємств, а оскільки на сьогодні в Україні немає таких підприємств, то не може бути й кондитерських виробів, при виробництві яких використовується небезпечне молоко”, – заявив С.Данкверт.

Як повідомлялося, Росія з 28 липня заборонила постачання молока та молочної продукції з України, мотивуючи це неодноразовим виявленням в ній антибіотиків тетрациклінової групи та іншими порушеннями. Ця заборона поширюється на сири, а також на так звану молокомістку продукцію, під час виробництва якої частина молочного жиру замінюється на жир рослинний.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua