0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Всі українські кораблі, що залишилися в Криму, будуть повернуті - Генеральний штаб


Всі українські кораблі, що залишилися в Криму, будуть повернуті - Генеральний штаб

Робота з повернення захоплених в Криму російськими військовослужбовцями в березні поточного року кораблів і суден Військово-Морських Сил Збройних Сил України ведеться і всі кораблі будуть повернуті.

Про це на борту фрегата ВМС ЗС України “Гетьман Сагайдачний” під час заходів з нагоди Дня флоту України заявив заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Юрій Думанський.

За його словами, робота з повернення кораблів триває.

“Ця робота триває, всі кораблі, які залишилися в Криму, будуть повернуті”, – сказав він.

Водночас командувач Чорноморського флоту Російської Федерації адмірал Олександр Витко заявив, що передача військової техніки, залишеної українськими ЗС у Криму і Севастополі, припинена, оскільки ця техніка “використовується проти власного народу”.

“Нам, дійсно, ця техніка не потрібна, вона морально застаріла. Але ми призупинили передачу цієї техніки, тому що, на жаль, вона використовується в бойових діях проти власного народу. Оскільки вона недосконала, це призводить до численних жертв. І ми на сьогодні цю передачу призупинили”, – сказав Витко, якого цитує видання “Новий Севастополь”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
В Контексті Finance.ua
Опитування