Україна сьогодні позичила у Світового банку ще $300 млн.


Україна сьогодні позичила у Світового банку ще $300 млн.

Між Україною і Міжнародним банком реконструкції та розвитку підписано Угоду про залучення позики на суму 300 млн дол на реалізацію проекту “Модернізація системи соціальної підтримки населення України”. Від України угоду підписано Міністром фінансів України А.В.Шлапаком, передає прес-служба КМУ.

Позика буде залучена на 18 років з 5-річним пільговим періодом. Відсоткова ставка становитиме до 1%.

Позику залучено з метою розширення адресної програми соціальної допомоги для підтримки найбільш вразливих та соціально найменш захищених груп населення.

Проект допоможе розширити програму державної соціальної допомоги (забезпечення гарантованого мінімуму) для тих громадян, які найбільше її потребують.

Очікується, що розширення програми державної соціальної допомоги виведе з абсолютної бідності близько 542 600 людей.

Також в рамках проекту будуть введені заходи щодо притягнення до зайнятості непрацюючих працездатних одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з метою допомогти цим сім’ям перейти від отримання соціальних виплат до працевлаштування та економічної незалежності.

Також впроваджуватимуться заходи, направлені на підвищення ефективності адміністрування соціальних виплат і послуг за підтримки національної інформаційної системи управління. Проект охоплює всі місцеві відділи соціального захисту (756 од.), що підпорядковуються Міністерству соціальної політики України.

В рамках Проекту здійснюватимуться заходи з розробки, створення і впровадження механізмів зменшення кількості помилок і випадків шахрайства в системі соціальної допомоги. Передбачається, що на кошти позики буде вдосконалена інформаційно-аналітична система соціального захисту населення, яка функціонуватиме на основі веб-технологій.

Зокрема, буде встановлена ​​локальна мережа для майже 738 центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, 744 служб для дітей, 324 інтернатів, 216 центрів реабілітації дітей-інвалідів та 98 центрів для бездомних.

Крім того, проект підтримає розвиток сімейних форм опіки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, а також дітей з обмеженими можливостями, які виховуються в інтернатних установах. Таким чином, близько 35 тисяч дітей з обмеженими можливостями віком до 18 років і 13 000 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримають користь від реалізації цього проекту.

Цей новий проект розрахований на 6 років і є частиною загальної допомоги, що надається Групою Світового банку Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua