"Західінкомбанк" - банк сина Юрія Іванющенка - буде ліквідовано


"Західінкомбанк" - банк сина Юрія Іванющенка - буде ліквідовано

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розпочав ліквідацію “Західінкомбанку” на підставі рішення Національного банку України про відкликання банківської ліцензії та ліквідації.

Фонд призначив ліквідатором банку Ігоря Яремчишина і запропонував вкладникам для отримання відшкодувань за вкладами звертатися до установ банку “Хрещатик” з 30 липня до 9 вересня.

Виплати гарантованої суми відшкодування будуть здійснюватися відповідно до загального реєстру вкладників. Відшкодування вкладникам, які з якихось причин не звернуться за відшкодуванням у вказаний строк, будуть проводитися за індивідуальними зверненнями до фонду.

Нагадаємо, Фонд гарантування ввів тимчасову адміністрацію в “Західінкомбанк” строком на 3 місяці з 29 травня на підставі рішення НБУ про визнання банку неплатоспроможним. Фонд почав виплати гарантованих відшкодувань вкладникам “Західінкомбанку” через установи банку “Хрещатик” з 27 червня. 16 липня фонд повідомив про намір направити до НБУ пропозицію про ліквідацію “Західінкомбанку” у зв’язку з відсутністю інвесторів, охочих брати участь у виведенні банку з ринку.

“Західінкомбанк” працює на ринку України з 1993 року і входить до групи невеликих. За інформацією Національного банку, власником контрольного пакета акцій банку є Арсен Іванющенко, що проживає в Єнакієвому Донецької області, син нардепа Юрія Іванющенка, через компанію “Паррокс Корпорейшн Лімітед”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua