Росія з 28 липня забороняє ввезення продукції рослинництва з України в ручній поклажі, багажі та поштою


Росія з 28 липня забороняє ввезення продукції рослинництва з України в ручній поклажі, багажі та поштою

Росія з 28 липня забороняє ввезення продукції рослинництва з України в ручній поклажі, багажі та у поштових відправленнях, повідомляє Россільгоспнагляд.

Це рішення прийнято у зв’язку з численними порушеннями російського законодавства і фактичною відмовою української сторони від переговорів, уточнює служба.

За повідомленням, Россільгоспнагляд від початку поточного року присік 182 спроби ввезення з території України картоплі і саджанців плодових і декоративних культур без фітосанітарних сертифікатів. При цьому, відповідно до Митного кодексу України, рішення про відмову від проведення фітосанітарного контролю в пунктах пропуску через державний кордон України приймається не фахівцями Держветфітослужби, а посадовими особами митної служби.

За таких умов спроби ввезення рослинної продукції з України до Росії з порушенням законодавства Митного союзу не припиняються, підкреслює Россільгоспнагляд.

Зокрема, в міжнародному пункті пропуску “Грайворон” Бєлгородської області в ручній поклажі громадянина, що в’їжджає на територію Росії з України, було виявлено 7 кг картоплі, в якій виявлено карантинний об’єкт – золотисту картопляну нематоду.

Всього від початку цього року в ручній поклажі та багажі пасажирів, що прибувають з території України, виявлено п’ять видів карантинних для Росії об’єктів – амброзія полинолиста, ценхрус малоквітковий, західний (каліфорнійський) квітковий трипс, золотиста картопляна нематода, картопляна міль.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua