Долар оновив максимум за 5 місяців в парі з євро - напередодні виходу даних про інфляцію в США


Долар оновив максимум за 5 місяців в парі з євро - напередодні виходу даних про інфляцію в США

Долар США під час торгів у вівторок обновив максимум за 5 місяців в парі з євро в очікуванні нових статданих про американську економіку.

Експерти розраховують на збереження американської інфляції на найвищій позначці з жовтня 2012 року, що стане ще одним аргументом на користь підвищення відсоткових ставок Федеральною резервною системою (ФРС).

Євро 22 липня коштував $1,3484 проти $1,3524 на закриття північноамериканської сесії в понеділок. Раніше під час торгів долар піднімався до максимуму з 3 лютого – $1,3481.

Курс євро до ієни опустився на 0,1% – до 136,94 ієни. Долар подорожчав відносно японської нацвалюти на 0,2% – до 101,55 ієни.

За оцінками економістів, опитаних агентством Bloomberg, споживчі ціни в США збільшилися в червні на 2,1% в річному вираженні, як і в травні, коли інфляція була максимальна з жовтня 2012 року. Щомісячне підвищення, ймовірно, становило 0,3% у червні, сповільнившись з травневих 0,4%. Ціни без урахування вартості палива і продуктів харчування (індекс Core CPI, який пильно відстежує ФРС), імовірно, підвищилися на 0,2% до травня і на 2% до червня 2013 року.

Ступінь кореляції змін в парі долар/ієна і прибутковості 2-річних американських держоблігацій сягнула максимуму з березня напередодні публікації даних про інфляцію в США. Прибутковість короткострокових US Treasuries збільшується, що також свідчить про більш високу оцінку трейдерами ймовірності переходу ФРС до нормалізації грошово-кредитної політики до середини наступного року.

Від початку липня трейдери підвищили оцінки ймовірності переходу ФРС до жорсткості грошово-кредитної політики, включаючи збільшення вартості кредитування, до середини 2015 року. Шанс на підвищення ставок до червня наступного року оцінюється тепер у 46% проти 40% станом на 30 червня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua