0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Путін упевнений в "наступі США та її системи ПРО" на Росію - тому він буде "пропорційно реагувати"


Путін упевнений в "наступі США та її системи ПРО" на Росію - тому він буде "пропорційно реагувати"

Угруповання військ НАТО на території східно-європейських держав демонстративно посилюється, в тому числі в акваторіях Чорного та Балтійського морів. Про це заявив президент РФ Володимир Путін на засіданні Ради безпеки Росії.

На думку Путіна, система протиракетної оборони (ПРО), що наближається до кордонів РФ – це частина наступальної системи США, що винесена на периферію.

“Ми будемо адекватно пропорційно реагувати на наближення військової інфраструктури НАТО до наших кордонів, і не залишимо без уваги розгортання глобальної ПРО і нарощування запасів стратегічної високоточної зброї”, – сказав він.

“Нам часто кажуть, що система ПРО – це оборонна система, – зазначив Путін. – Нічого подібного, це наступальна система, це – частина наступальної оборонної системи США, винесеної на периферію”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування