Києву не вистачає снігоприбиральної техніки і грошей на утримання доріг в зимовий період - "Київатодор"


Києву не вистачає снігоприбиральної техніки і грошей на утримання доріг в зимовий період - "Київатодор"

Комунальна корпорація “Київавтодор” констатує неготовність снігоприбиральної техніки та дефіцит коштів на утримання доріг столиці в зимовий період, заявив генеральний директор корпорації Володимир Жуков на нараді КМДА у вівторок.

За його словами, всього на дороги взимку готові вийти 277 одиниць спеціальної снігоприбиральної техніки, на сьогодні у відносно нормальному стані – 111 одиниць такої техніки.

“Дефіцит посилюється тим, що до кінця року за цією статтею витрат потрібно закупити всі необхідні реагенти для утримання доріг в зимовий період”, – додав В.Жуков.

Він також зазначив, що на зимовий період необхідно закупити 51 тис. тонн солі (вартість обійдеться близько 25 млн грн) і 91 тис. тонн піску.

Всього ж необхідно 70,9 млн грн для закупівлі реагентів і купівлі нового снігоприбирального обладнання, а також його утримання, і 18 млн грн для виконання робіт з поточного ремонту.

Загалом, за словами В.Жукова, поточний ремонт з усунення дефектів виконаний на 83 тис. кв. м доріг, що становить лише 10%.

Крім того, кошти необхідні на щоденне миття доріг, ремонт та утримання мостових споруд, а також виплату зарплат робітникам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua