Кабмін пропонує скоротити фінансування кіно в 2 рази


Кабмін пропонує скоротити фінансування кіно в 2 рази

Державне фінансування українського кіно може бути скорочено майже в два рази – з 123 млн до 67 млн грн.

Такі цифри в проекті закону № 4308а про зміни до держбюджету на 2014 рік, внесеному на розгляд парламенту Арсенієм Яценюком.

Чинним державним бюджетом на 2014 рік фінансування роботи Держкіно передбачено в розмірі 123 млн гривень. Проектом закону пропонується скоротити його до 67 млн грн.

Зокрема, на створення і розповсюдження національних фільмів та підтримку Національного центру Довженка пропонується виділити 61 млн грн замість 115 млн.

Майже на мільйон гривень скорочені витрати на керівництво та управління у сфері кінематографії, на 300 тис скорочена стаття “Організація заходів у сфері кінематографа й фінпідтримка Союзу кінематографістів”.

Також уряд хоче відмовитися від грантів Президента України молодим діячам мистецтва, хоча вже є проекти, які ці гранти виграли.

Фінансування сфери кінематографа у 2014 році зменшили на 34 млн гривень порівняно з 2013 роком.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що з державного бюджету України виділили 3,75 млн грн на конкурс “Крок до зірок”, організатором якого є Михайло Поплавський. Ця стаття прописана окремо в держбюджеті України в програмі 1801170 “Організація концертних та культурологічних загальнодержавних заходів”. У законопроекті Яценюка скоротити фінансування конкурсу Поплавського не пропонується.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua