0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Ситуація в Україні поставила на межу зупинки російсько-український проект з виробництва Ан-140


Ситуація в Україні поставила на межу зупинки російсько-український проект з виробництва Ан-140

Російсько-український проект з виробництва літака Ан-140 знаходиться на межі зупинки через ситуацію в Україні, повідомив у понеділок гендиректор підприємства “Авіакор – Авіаційний завод”, яке займається випуском машини в Росії, Олексій Гусєв.

О.Гусєв взяв участь у нараді з питань розвитку Самарської області, яку в понеділок провів президент РФ Володимир Путін і на якому обговорювався розвиток літакобудування.

“Відома ситуація в Україні ставить на межу зупинки цей проект. У нас більш ніж 30 підприємств-постачальників в Україні, включаючи головне КБ”, – сказав директор заводу.

За його словами, підприємства в Україні ще продовжують працювати, незважаючи на “незрозумілу ситуацію з новою владою”. Проте російське підприємство вже не здійснює передоплату за роботи, тому що це “небезпечно для нас”.

“Ми побоюємося, що продукція не буде виготовлена або буде не поставлена​​, тому що із заводами відносини нормальні, але, на жаль, не вони впливають на ситуацію щодо відвантаження, митниці, загороджувальних речей”, – пояснив О.Гусєв.

Він додав, що Міноборони РФ, для якого, зокрема, виготовляється літак, вже вийшло з ініціативою про розірвання контракту з заводом “Авіакор”.

О.Гусєв додав, що на сьогодні на підприємстві йде збірка, виробництво трьох машин, яке буде закінчено, незважаючи на сформовану ситуацію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування