Участь РФ у подіях в Україні може коштувати росіянам до 20% від їхніх доходів - екс-міністр фінансів РФ


Участь РФ у подіях в Україні може коштувати росіянам до 20% від їхніх доходів - екс-міністр фінансів РФ

Подальша ескалація конфлікту в Україні і військове втручання в ситуацію на сході країни може коштувати росіянам близько п’ятої частини від їх доходів внаслідок економічних санкцій Заходу і гонки озброєнь. Про це в інтерв’ю заявив колишній міністр фінансів РФ Олексій Кудрін.

Як йдеться у повідомленні, США минулого тижня вперше ввели відносно Росії так звані галузеві або секторальні санкції, заборонивши чотирьом найбільшим російським компаніям і банкам залучати американські позики і заморозивши активи низки оборонних підприємств.

“Я підтримую позицію, що жодним чином Росія не може втручатися військовими силами в ситуацію на сході України. Це викликало б неконтрольовані ризики і в економічній, і у військовій, і в політичній сфері”, – зазначив О.Кудрін.

Він підкреслив, що новий виток протистояння може викликати збільшення військових витрат з обох сторін при тому, що військовий бюджет Росії більш ніж в 10 разів менше за військові бюджети країн НАТО. При цьому ВВП Росії зменшиться, що викличе падіння реальних доходів населення.

“Говорячи образно, це як якби ми погодилися 15-20% своєї зарплати одразу віддати”, – сказав О.Кудрін, відзначивши, що статися це може в різній формі, наприклад, через інфляцію або брак деяких товарів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua