В Італії заблокували сервіси Mail.ru


В Італії заблокували сервіси Mail.ru

Mail.ru Group зіткнулася з блокуванням своїх сервісів в Італії, повідомила російська компанія.

“Від 17 липня ми почали отримувати скарги наших користувачів на недоступність наших сервісів в Італії. Як з’ясувалося з відкритих джерел, 25 інтернет-ресурсів були заблоковані на території Італії за рішенням суду. Як причина вказується скарга кіностудії Eyemoon Pictures, яка стверджує, що на цих ресурсах незаконно розміщений її відео-контент”, – заявила Mail.ru.

Кіностудія не зробила спроб врегулювати ситуацію в досудовому порядку, стверджує Mail.ru. “Жодних повідомлень про незаконне розміщення контенту або вимог видалити копії фільмів з ресурсів компанії на адресу Mail.ru Group не надходило й від правоохоронних органів Італії”, – йдеться в повідомленні.

На сьогодні Mail.ru не може встановити, на якому з її ресурсів розміщений спірний контент: він може, наприклад, знаходитися серед завантаженого користувачами відео в соцмережі “Мій Світ”, в “Хмарі Mail.Ru” або ще десь.

“Ми робимо все можливе, щоб якомога швидше відновити нашим користувачам, що перебувають на території Італії, доступ до сервісів Mail.ru. У вихідні дні зв’язатися з правоохоронними органами Італії не вдалося”, – повідомила компанія.

На думку Mail.ru, ця ситуація “яскраво ілюструє той факт, що національне законодавство деяких країн у цій сфері не враховує специфіку роботи інтернет-компаній і не передбачає чіткої, прозорої процедури врегулювання подібних конфліктів”.

Mail.ru Group володіє 100% інтернет-ресурсу Mail.ru, 100% сервісу миттєвих повідомлень ICQ, 10,4% акцій платіжного сервісу QIWI. Компанія також повністю контролює HeadHunter.ru й соціальну мережу “Однокласники”, володіє 51,99% соцмережі “ВКонтакте”.

Також Mail.ru Group володіє міноритарними пакетами у 10-15 інших інтернет-проектах в Росії та Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua