Агрохолдинг "Мрія" планує в серпні розпочати постачання картоплі до ЄС


Агрохолдинг "Мрія" планує в серпні розпочати постачання картоплі до ЄС

Агрохолдинг “Мрія” має намір у серпні поточного року здійснити першу поставку картоплі на європейський ринок.

“Сьогодні ми сертифікуємо картоплю і з серпня розпочнемо перші продажі в Європу”, – цитує прес-служба директора компанії “Мрія” Андрія Науменка.

На сьогодні агрохолдинг поставляє на європейський ринок картопляний крохмаль, який виробляється на заводі “Мрії” у Тернопільській області. Підприємство було побудовано в 2012 році, його потужності з переробки картоплі становлять до 720 тонн на добу, які надалі планується збільшити.

У ході Східноєвропейського аграрного конгресу, що відбувався 16 липня в Тернопільській області, фахівці “Мрії” повідомили, що площі вирощування картоплі в компанії щороку збільшуються: у 2012 році вони становили 3,5 тис. га, у 2013-му – 4,8 тис. га, 2014-му – 6,35 тис. га. Цього року агрохолдинг планує отримати врожай картоплі більш ніж 200 тис. тонн.

Агрохолдинг “Мрія”, заснований у 1992 році Іваном і Клавдією Гутами, обробляє майже 320 тис. га сільгоспземель в областях Західної України. Спеціалізується на вирощуванні пшениці, ячменю, ріпаку, цукрових буряків, гречки, картоплі та ін. 20% компанії торгуються на Франкфуртській фондовій біржі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua