Російський ринок акцій обвалиться ще на 10% - прогноз Deutsche Bank


Російський ринок акцій обвалиться ще на 10% - прогноз Deutsche Bank

Джон-Пол Сміт, стратег Deutsche Bank, який точно передбачив крах російського ринку в 1998 р. і так само точно спрогнозував бурхливе відновлення в травні 2014 р., очікує, що до кінця року індекс ММВБ втратить 10%.

На його думку, санкції підривають інтерес інвесторів до російських активів.

“Я чекаю, що російський ринок буде значно нижче до кінця року. Скажімо, на 10% нижче, ніж зараз. Взагалі, зі стратегічної точки зору, я не думаю, що Росія є місцем, куди потрібно інвестувати, незважаючи на дешевизну паперів”, – сказав він в інтерв’ю Bloomberg.

Санкції ЄС і США привели до зниження основних фондових індексів РФ на тлі погіршення настрою інвесторів і падіння цін на нафту.

У четвер індекс ММВБ торгувався приблизно на 4% нижче рівнів початку року – найгірший результат з 2011 р.

До речі, в ході американської сесії в четвер ETF The Market Vectors Russia, найбільший біржовий фонд, який тримає російські акції, звалився на 7,2% – найсильніше зниження з листопада 2011

Зниження спостерігається і сьогодні, індикатор втрачає 2%. Крім того, що відіграється падіння індексів в США, негативу додає інцидент з катастрофою літака Malaysian Airlines на території Донбасу. Деякі представники США вже звинуватили в цьому Росію і пообіцяли надати додатковий тиск.

Агентство Bloomberg наводить слова Володимира Осаковскій, головного економіста Bank of America по Росії та СНД. Він, зокрема, вважає, що катастрофа пасажирського літака може в кінцевому підсумку призвести до політичного рішення по Україні, оскільки показує, що ситуація виходить з-під контролю.

Є й інші менш оптимістичні думки, згідно з якими цей інцидент може бути використаний США в якості вирішального аргументу, щоб умовити ЄС ввести свої санкції відносно Росії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua