Росія має намір провести перепис населення в Криму


Росія має намір провести перепис населення в Криму

Глава уряду Росії Дмитро Медведєв підписав розпорядження про проведення в IV кварталі 2014 року перепису населення в Криму та Севастополі.

“Наявні дані про жителів Криму і Севастополя не відображають реальної ситуації та не дають соціально-демографічні характеристики. Сподіваюся, що після проведення 100-відсоткового перепису (…) у нас до 1 травня 2015 р. буде актуальна і достовірна інформація по всі населені пункти цих нових суб’єктів Федерації”, – сказав Медведєв.

Прем’єр нагадав, що востаннє перепис проводився в Криму 15 років тому, коли півострів входив до складу України. “Багато води витекло за цей час, і ми не знаємо навіть деяких критеріїв, за якими цей перепис проводився”, – зазначив Медведєв. Про який саме перепис розповів глава російського уряду, не уточнюється. Єдиний всеукраїнський перепис населення був проведений 13 років тому – в 2001 році.

Крим і Севастополь увійшли до складу Росії 21 березня 2014 р. Цьому передував референдум, на якому більшість населення висловилася за входження до РФ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua