Від Криму відмовилися турфірми Європи


Від Криму відмовилися турфірми Європи

Після окупації Криму Росією європейці стали відмовлятися від туристичних поїздок на півострів, повідомляє видання “Известия” на основі свого опитування європейських і кримських туристичних операторів, які займаються турами з Європи до Криму.

З оцінювання туроператорів, трохи раніше Крим щороку приймала кілька десятків тисяч гостей з європейських країн. У теперішній же час дрібні кримські туристичні оператори, що беруть орієнтир на клієнтів із Заходу, були примушені закритися, проте саме велике агентство – Southern Tour – не здійснювало скасування осінніх турів і очікує делегацію британських кореспондентів.

На сьогодні тури до Криму пропонує порядку 20 європейських турагентств, більшість – з Великобританії, Туреччини та Німеччини. У Криму, крім великих турфірм, ведуть бізнес кілька місцевих приватних гідів-організаторів і невеликих компаній, що працюють з іноземними клієнтам. Скільки припадало туристів на європейські агентства, а скільки на кримські, визначити неможливо.

“Складно також сказати, з яких країн туристичний потік був найбільш інтенсивним. Загалом кримський напрямок був популярним серед громадян Туреччини, Великобританії, Німеччини. За одну поїздку кожен турист викладав близько 1 тис. євро”, – розповів віце-президент Російського союзу туріндустрії Сергій Корнєєв.

Іноземні агентства називають різні причини припинення західного турпотоку до Криму. За словами ряду турагентств, туристи з цих країн вирішили відмовитися від поїздок на півострів у зв’язку з неясною візової ситуацією. Так, до анексії Криму від України, в’їзд на півострів для громадян країн-членів ЄС був безвізовим. З входженням Криму до складу Росії туристи позбулися цієї преференції і тепер змушені оформляти візи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua