Свині стали жирними і плодовитими завдяки китайцям


Свині стали жирними і плодовитими завдяки китайцям

Генетики з’ясували, що на початку XIX століття європейські свинарі, яким треба було годувати населення континенту, яке в епоху індустріалізації швидко зростало, імпортували китайських свиней і активно схрещували їх з місцевими породами. Про генетичні «сліди» цієї події повідомляється в журналі Nature Communications.

Азіатські свині, згідно з дослідженням, приваблюли європейських скотарів якістю м’яса, підвищеним імунітетом, придатністю для утримання в свинарниках і плодовитістю. Мірте Боссе (Mirte Bosse) з Вагенінгенського університету (Нідерланди) і його колеги виявили кілька генів азіатського походження (EDNRB, IGF2, KITLG) – вони відповідають за плодовитість та інші вищезгадані властивості. Крім того, вчені вважають, що спочатку свинарі відбирали найжирніших свиней, а з часом основний пріоритет отримали особини з максимальною чисельністю потомства (на нього впливають мутації гена AHR).

Предки домашніх свиней – дикі кабани (Sus scrofa) – сформувалися як вид чотири мільйони років тому в Південно-Східній Азії. З часом кабани дійшли до Близького Сходу та Європи, де люди одомашнили їх, приблизно 13 тисяч років тому. У Китаї свиней приручили трохи пізніше – 8 тисяч років тому. Між китайськими та європейськими породами не було ніяких контактів аж до початку промислової революції. Геноми більшості сучасних порід свиней являють собою результат цього найбільшого контакту, ініційованого скотарями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua