"Укрпошта" впровадила міжнародні електронні перекази з В'єтнамом


"Укрпошта" впровадила міжнародні електронні перекази з В'єтнамом

Державне підприємство поштового зв’язку України (“Укрпошта”) почала двосторонній обмін міжнародними електронними грошовими переказами з Соціалістичною Республікою В’єтнам.

Як повідомила прес-служба “Укрпошти”, приймаються та виплачуються переклади в гривнях в будь-якому поштовому відділенні. У виділених об’єктах поштового зв’язку перекази можуть прийматися і виплачуватися в доларах США за умови відсутності в сумі переказу центів.

“Географія надання подібних послуг буде розширюватися і надалі, щоб українці мали можливість переказувати та отримувати кошти з більшої кількості країн”, – зазначив виконуючий обов’язки генерального директора “Укрпошти” Михайло Паньків.

Електронні перекази адресуються тільки на поштову адресу фізичних осіб та “до запитання”. Переклади на розрахункові рахунки одержувачів не приймаються. Залежно від суми переказу тарифи за пересилання становлять: до 500 грн – 6%, від 500 до 1 тис. грн – 5%, від 1 тис. грн до 2 тис. грн включно – 4%, понад 2 тис. грн – 2 %. Мінімальний тариф за пересилання незалежно від суми переказу – $ 1.

Максимальна сума одного переказу не повинна перевищувати 15 тис. грн або еквівалент цієї суми в доларах США в день від одного відправника.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua