Одужуємо: S&P поліпшило прогноз рейтингу Києва з "негативного" ​​до "стабільного"


Одужуємо: S&P поліпшило прогноз рейтингу Києва з "негативного" ​​до "стабільного"

Рейтингове агентство Standard&Poor’s поліпшило прогноз з рейтингу Києва з негативного до стабільного. Сам рейтинг столиці України залишений на колишньому рівні – ССС.

Як сказано в повідомленні агентства, поліпшення прогнозу щодо рейтингу Києва послідувало за переглядом прогнозу щодо рейтингу України на стабільний з негативного, про який було оголошено 11 липня.

“Стабільний прогноз відображає наше бачення балансу між міськими ризиками рефінансування та нашими очікуваннями підтримки з боку уряду плану Києва з рефінансування боргу у 2014 році”, – зазначає S&P.

Підтримку рейтингу забезпечує положення Києва як адміністративного та економічного центру України і досить диверсифікована структура економіки. Хоча загальний рівень добробуту у місті низький, проте він перевищує середній показник по країні.

“Ми допускаємо позитивні рейтингові дії щодо Києва лише за умови аналогічних дій щодо України у цілому і відчутного зниження ризиків рефінансування, яке, на наш погляд, малоймовірне у 2014-2015 роках, виходячи з великого обсягу виплат з боргу. Негативні дії щодо рейтингу Києва також можуть піти за переглядом прогнозів щодо України”, – сказано в повідомленні S&P.

Агентство також може переглянути прогноз щодо рейтингу Києва, навіть якщо рейтингове становище України не зміниться – у випадку скорочення підтримки столиці з боку уряду в умовах ослаблення можливостей Києва до погашення боргів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua