Німецьких виробників ковбас оштрафували на 338 млн євро - за цінову змову


Німецьких виробників ковбас оштрафували на 338 млн євро - за цінову змову

Німецькі виробники ковбасних виробів, які вступили у змову з метою самостійного регулювання ринкових цін, були оштрафовані на 338 млн євро, повідомляє The Financial Times із посиланням на постанову Федерального картельного органу.

За даними німецького регуляторного органу, деякі з найвідоміших виробників ковбас перебували у змові протягом десятиліть з метою впливу на ціни ковбасних виробів та супутніх товарів.

Картель отримав назву “Атлантичне коло” (Atlantic Circle) – на честь Hotel Atlantic у Гамбурзі, де виробники ковбас провели першу зустріч. У змові брали участь 21 виробник та 33 фізичні особи, між якими буде розділений штраф. Вони домовлялися про спільне підняття цін на шкоду споживачам, наголошується в повідомленні.

Регулятор повідомив, що про змову йому стало відомо з наводки. На співпрацю пішли 11 компаній-учасників картелю, за що їм були зменшені розміри штрафних санкцій.

До числа компаній, що брали участь у змові, входять деякі з найвідоміших виробників Німеччини, у тому числі Böklunder, Wiesenhof та Rügenwalder.

Найбільший німецький виробник ковбас, Zur-Mühlen-Gruppe, який володіє брендами Böklunder і Könecke, заявив, що планує оскаржувати штрафи і заперечує обвинувачення в ціновій змові.

У лютому Федеральний картельний орган оштрафував трьох найбільших у Німеччині виробників цукру на 280 млн євро за аналогічним обвинуваченням.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua