Microsoft готує наймасштабніші скорочення в історії


Microsoft готує наймасштабніші скорочення в історії

Корпорація Microsoft готує наймасштабніші скорочення за останні п’ять років через покупки навесні 2014р. мобільного бізнесу Nokia, пише Bloomberg з посиланням на кілька джерел, знайомих з планами компанії.

Два анонімних співрозмовника видання, які підкреслили, що наміри IT-гіганта не є публічними, припустили, що скорочення робочих місць може виявитися найбільш значним в історії Microsoft, затьмаривши навіть звільнювальну кампанію 2009р., В ході якої своїх місць позбулися 5 тис. 800 співробітників.

Про скорочення може бути оголошено вже протягом цього тижня. Джерела вважають, що вони торкнуться, насамперед, співробітників Nokia Devices & Services, а також тих підрозділів Microsoft, діяльність яких перетинається з роботою приєднаної структури. Крім того, звільнення можуть торкнутися відділів, що займаються маркетингом і розробками – наприклад, команди, яка просуває Xbox на світовий ринок.

Представник компанії Пітер Вуттон відмовився прокоментувати ситуацію.

На 5 червня 2014р., після вступу до лав Microsoft 30 тис. співробітників у зв’язку з придбанням мобільного підрозділу Nokia, загальна чисельність працівників корпорації досягала 127 тис. 104 осіб.

Коли Microsoft затвердила покупку Nokia Devices & Services у вересні 2013р., керівництво IT-гіганта пообіцяло запровадити режим економії (він повинен дозволити скоротити витрати на $ 600 млн на рік) через 18 місяців після закриття угоди. Ця обставина передбачає скорочення в тих областях, де перетинається діяльність двох компаній, припустив співрозмовник видання.

Крім того, скорочення можуть бути пов’язані з новим підходом до організації відділів розробки, про який минулого тижня оголосив глава Microsoft Сатья Наделла. Команди розробників традиційно діляться на менеджерів програм, власне розробників і тестерів. Наделла ж у зв’язку з появою нових “хмарних” методів розробки програмного забезпечення запропонував авторам додатків самостійно тестувати свій продукт і виправляти помилки замість того, щоб утримувати окрему команду тестерів.

Наделла відмовився уточнити, чи можуть зміни привести до скорочення робочих місць і зазначив, що надасть більш детальну інформацію про нововведення, які передбачає його меморандум, 22 липня, коли Microsoft відзвітує про фінансову прибутку за четвертий квартал.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua