0 800 307 555
0 800 307 555

Путін пішов у наступ на США: країни БРІКС мають намір змінити залежність світової валютної системи від Вашингтона


Путін пішов у наступ на США: країни БРІКС мають намір змінити залежність світової валютної системи від Вашингтона

Президент Росії Володимир Путін в інтерв’ю ІТАР-ТАРС заявив, що країни БРІКС (Бразилія, Росія, Індія, Китай, ПАР) хочуть змінити нинішній стан справ, коли світова валютна система залежить від політики американського керівництва.
Глава російської держави констатував, що “сама міжнародна валютна система надмірно залежить від положення долара, точніше, від валютно-фінансової політики американського керівництва”. “Країни БРІКС хочуть змінити це”, – запевнив Путін.

Президент РФ підкреслив, що у країн БРІКС “цілий комплекс стратегічних інтересів”. Путін уточнив, що “перш за все – це взаємне прагнення до реформування міжнародної валютно-фінансової системи”. “У її нинішньому вигляді вона несправедлива щодо країн БРІКС і в цілому – “нових економік”.

“Ми повинні активніше брати участь у системі прийняття рішень МВФ і Світового банку”, – переконаний російський лідер.

“В сфері світової економіки обговоримо реформу МВФ”, – сказав Путін. З його слів, країни БРІКС занепокоєні тим, що реальна, конкретна розмова на цю тему невиправдано затягується”.

“Це ставить під удар всі зусилля “двадцятки” в цьомунапрямку. Тим часом мова йде про виконання законних вимог нових економік про приведення балансу в МВФ у відповідність з реаліями XXI століття”, – підкреслив президент РФ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua