Понад 87% українців вважає Крим українським – дослідження


Понад 87% українців вважає Крим українським – дослідження

Доки громадяни України вважатимуть Крим своїм, доти він буде українським . Так радник Президента України, народний депутат Микола Томенко прокоментував результати всеукраїнського опитування, проведеного “Українським демократичним колом” 26 червня-2 липня 2014 року.

Згідно з результатами цього дослідження, переважна більшість громадян (87,3%) вважає, що в майбутньому Крим має повернутись до складу України. Лише 5,5% опитаних дотримуються думки, що Крим повинен бути у складі Росії. Не змогли визначитись 7,2%.
Переважна більшість населення усіх регіонів вважає, що в майбутньому Крим має повернутись до складу України. Зокрема, так вважають 92,5% опитаних у Західному регіоні, 91,6% — в Центральному, 79,4% — в Південному і 74% — у Східному. Те, що Крим повинен бути у складі Росії, вважають 0,7% мешканців Західного регіону, 3,2% — Центрального, 11,8% — Південного і 13% — Східного.
Отже, ключовим фактором у справі повернення Криму до складу України є позиція громадян, вважає Микола Томенко. “Як бачимо кількість прихильників повернення Криму зростає. Отож, доки громадяни України вважатимуть Крим своїм, доти він буде українським”, — переконаний радник Президента.

Нагадаємо, раніше прем’єр А.Яценюк повідомляв, що Україна подала в ЄСПЛ позов щодо анексії Криму.

Як відомо, 18 березня президент РФ В.Путін підписав закон про прийняття Криму і Севастополя до складу Російської Федерації. Напередодні у Криму відбувся “референдум” про статус Криму після чого у Верховній Раді АРК прийняли постанову “Про незалежність Криму”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua