Дефіцит держбюджету цьогоріч скоротили до 4,6% ВВП – Мінфін


Дефіцит держбюджету цьогоріч скоротили до 4,6% ВВП – Мінфін

Завдяки ряду законодавчих змін цього року Міністерству фінансів вдалося скоротити видаткову частину державного бюджету на 25,4 млрд грн, а його дефіцит скоротити до 4,6% ВВП. Про це поінформував міністр фінансів України Олександр Шлапак, повідомляє прес-служба Кабміну.

За словами посадовця, позитивні зміни у фінансовій сфері стали можливими завдяки співпраці з нардепами, зокрема ухваленню у парламенті низки законів, що були “розроблені для невідкладної стабілізації фінансової ситуації та забезпечення відновлення економіки”.

“Зокрема нормами Закону “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2014 рік” зменшено видаткову частину держбюджету на 25,4 мільярда гривень, дефіцит вдалося скоротити до 4,6% ВВП. Депутати проголосували і за Закон “Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні”. Ним внесено зміни до податкового законодавства, які дають змогу збільшити доходи у 2014 році на 23 мільярди гривень”, – розповів О.Шлапак.

Він також розповів, що у Мінфіні створено 9 робочих груп, які працюють над покращенням фінансової ситуації в країні.

“Чітко визначено, коли вони збираються і з яких питань — чи адміністративних, чи щодо окремих податків. Закликаю профільні громадські організації ініціювати обґрунтовані, аргументовані зміни до законодавства. Обіцяю, що розумні пропозиції буде почуто”, – додав міністр.

Нагадаємо, у Мінфіні зазначали, що дефіцит держбюджету за січень-травень 2014 року становив 12 млрд 224,2 млн грн, скоротившись на 33,9%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua