На оборону з резервного фонду Держбюджету вже перераховано 7,6 млрд


На оборону з резервного фонду Держбюджету вже перераховано 7,6 млрд

На потреби оборони з резервного фонду Державного бюджету перераховано вже 7 млрд 613,3 млн грн, повідомили у прес-службі Міністерства фінансів України.

За повідомленням, у Міністерстві фінансів відбулося друге засідання Міжвідомчої комісії з питань погодження розподілу коштів резервного фонду державного бюджету для потреб оборони на 2014 рік, яка утворена відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 25 березня поточного року за № 98. На засіданні заслухано представників силових структур щодо стану використання коштів резервного фонду державного бюджету, виділених у поточному році на здійснення заходів з обороноздатності держави.

Для здійснення зазначених заходів Кабінетом міністрів України протягом березня – липня прийнято 9 рішень щодо виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для потреб силових структур на загальну суму 7 млрд 620,3 млн грн. З цієї суми Міністерству оборони перераховано 4 млрд 771,7 млн грн, Національній гвардії – 2 млрд 429,1 млн грн, Держприкордонслужбі – 174,7 млн грн, Міністерству внутрішніх справ – 136,4 млн грн, Службі безпеки – 103,4 млн грн, Головному управління розвідки Міноборони – 0,9 млн грн, а Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації – 4,1 млн гривень.

“Відповідно до пропозицій силових структур за станом на 11.07.2014 на потреби оборони перераховано з резервного фонду 7 613,3 млн грн (100 відсотків від плану на березень – липень), у тому числі: 1 245,5 млн. грн. – грошове забезпечення військовослужбовцям; 180,6 млн. грн. – забезпечення харчуванням; 399,7 млн. грн. – забезпечення предметами індивідуального захисту та речовим майном; 1 739,2 млн. грн. – закупівлю пально-мастильних матеріалів та обслуговування техніки; 3 924,1 млн. грн. – закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння, військової техніки, іншого військового майна, забезпечення засобами зв’язку, перевезення озброєння та військової техніки; 83,6 млн. грн. – проведення навчальних зборів, закупівлю медикаментів та медичного обладнання, лазне-пральне забезпечення; 40,0 млн. грн. – виплату одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих”, – йдеться у повідомлені Мінфіну.

Як зазначили у міністерстві, станом на 11 липня загальний обсяг використаних коштів становив 2 млрд 178,8 млн гривень. Крім того, на рахунки Міністерства оборони було перераховано 133,5 млн грн благодійних внесків.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр А.Яценюк направив в зону АТО комісію з урядовців для контролю за виділеними коштами.

Також нагадаємо, А.Яценюк на початку червня зазначив, що Кабмін виділив за три місяці 10,5 млрд грн на потреби безпеки та оборони.

Згодом повідомлялося, що Нацгвардії виділили 2 млрд гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua