Кабмін знизив ліміти використання газу для промисловості і ТКЕ на 30%, для бюджетних організацій - на 10%


Кабмін знизив ліміти використання газу для промисловості і ТКЕ на 30%, для бюджетних організацій - на 10%

Кабінет міністрів України схвалив постанову про скорочення використання природного газу промисловістю і теплокоммунэнерго на 30%, бюджетними організаціями на 10%. Про це повідомила прес-служба Кабміну.

Згідно з показниками, вказаними в постанові, протягом періоду серпень 2014 р. – березень 2015 р. передбачається встановити такі ліміти використання: промисловість – 7,53 млрд куб. м, бюджетні установи і організації – 0,63 млрд куб. м, підприємства ТКЕ – 5,85 млрд куб. м.

“За цей же період очікуваний обсяг використання природного газу населенням складе 13,56 млрд куб. м і виробничо-технологічні витрати і втрати газодобувних і газотранспортних підприємств і інше – 2,66 млрд куб. м”, – йдеться в повідомленні.

Загальний обсяг використання природного газу з урахуванням передбаченого постановою скорочення складе 30,23 млрд куб. м. Водночас, наявні ресурси природного газу за цей же період складуть в цілому – 23 млрд куб. м, з яких 9,5 млрд куб. м – товарні запаси природного газу в ПХГ і 13,5 млрд куб. м – власний видобуток.

“З врахуванням цих обставин для покриття ресурсного дисбалансу протягом згаданого вище періоду необхідно забезпечити імпорт природного газу в обсязі 7,23 млрд куб. м”, – вказано в повідомленні.

Технічні можливості імпортних поставок, що існують на сьогоднішній день, з країн ЄС дозволяють здійснювати щодобовий імпорт природного газу в обсязі 43 млн куб. м, що потенційно дозволяє імпортувати протягом періоду серпень 2014 р. – березень 2015 р. до 10,5 млрд куб. м.

“Таким чином, технічні можливості забезпечення реверсних поставок природного газу, за умови економного використання цього енергоносія протягом опалювального сезону 2014-2015 рр., дозволяють повністю забезпечити потреби вітчизняних споживачів в імпорті природного газу без залучення російських поставок”, – йдеться в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua