706
Українці в червні продали валюти на $102,5 млн більше, ніж купили. Фактор літа чи стабілізація?
— Валюта
Українці в червні продали іноземної валюти на $102,5 млн більше, ніж купили, повідомляється на веб-сайті Національного банку України (НБУ).
“Обсяг валюти, купленої банками у населення, – $437,7 млн; обсяг валюти, проданої населенню, – $335,2 млн”, – йдеться в повідомленні.
У повідомленні також наголошується, що банківські вклади фізичних осіб у вільно конвертованій валюті в червні знизилися на $772 млн (у доларовому еквіваленті) – до $16,716 млрд.
Крім того, за даними НБУ, обсяг операцій з безготівковою іноземною валютою на міжбанківському валютному ринку України (купівля та продаж у доларовому еквіваленті) у червні становив $13,834 млрд (з урахуванням операцій Державної казначейської служби України), що на 14,7% менше, ніж у травні ($16,222 млрд).
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Який прогноз курсу долара та євро на 2025 — 2026 роки (проєкт бюджету)
Чого очікувати від курсу цього тижня — думка банкірки
Скільки коштуватиме євро у світі та Україні — думка експерта
Що буде з курсом долара та економікою до кінця року — прогноз Dragon Capital
НБУ тримає курс стабільним, але згодом може його послабити — ICU
В Україні нелегальних обмінників більше, ніж офіційних — Гетманцев