"Київенерго" виплатило "Нафтогазу" 766 млн гривень заборгованості за газ. Залишилося 1,797 млрд


"Київенерго" виплатило "Нафтогазу" 766 млн гривень заборгованості за газ. Залишилося 1,797 млрд

Столична енергокомпанія ПАТ “Київенерго” перерахувала Національній акціонерній компанії (НАК) “Нафтогаз України” 766 млн грн на рахунок оплати боргу за природний газ, повідомила прес-служба компанії.

“Таким чином, заборгованість “Київенерго” за газ, спожитий для виробництва теплової енергії, станом на 8 липня 2014 року, знизилася до 1 млрд 797,4 млн грн”, – зазначено в повідомленні.

Кошти надійшли від Київської міськдержадміністрації, яка, в свою чергу, отримала їх з держбюджету як субвенцію для погашення різниці в тарифах на теплову енергію для населення.

“З урахуванням отриманої компенсації, обсяг нарахованої, але не відшкодованої різниці в тарифах на теплову енергію для потреб населення перед “Київенерго” (з боку міськдержадміністрації – ред.), станом на 1 липня 2014 року, за оперативними даними, становить 391 млн грн.

При цьому, загальна сума заборгованості за теплову енергію перед компанією, станом на 8 липня, становить 2 млрд 169,4 млн грн. У тому числі заборгованість споживачів – 1 млрд 833,9 млн грн”, – відзначили в компанії.

При цьому ЖЕКи заборгували “Київенерго” за тепло 1 млрд 30,8 млн грн, організації, що фінансуються з міського бюджету – 740,7 млн грн, установи, що фінансуються з держбюджету – 31,4 млн грн.

Нагадаємо, “Київенерго” експлуатує практично всі енергетичні об’єкти, розташовані в столиці, за винятком Дарницької ТЕЦ.
Найбільший вертикально інтегрований енергохолдинг України “ДТЕК” Ріната Ахметова володіє 72,33% акцій “Київенерго”. Ще 25%+1 акція компанії належить НАК “Енергетична компанія України”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua