Китай підвищить гнучкість юаня, підготує ринкові заходи управління ставками - голова ЦБ


Китай підвищить гнучкість юаня, підготує ринкові заходи управління ставками - голова ЦБ

Влада Китаю підвищить гнучкість юаня і знизить втручання в роботу валютних ринків, заявив в четвер голова Народного банку Китаю (НБК, ЦБ країни) Чжоу Сяочуань.

Як повідомляє агентство Bloomberg, на прес-брифінгу в ході китайсько-американських переговорів голова ЦБ відзначив, що триває підготовка до переходу на ринкові заходи регулювання відсоткових ставок після їх лібералізації.

За словами Чжоу Сяочуаня, використання ринкових заходів вимагатиме від банків Китаю надання застави відповідно до міжнародної практики.

“Після лібералізації відсоткових ставок центрального банку знадобиться ефективний механізм донесення грошово-кредитної політики до грошового ринку”, – сказав він.

Чжоу Сяочуань порівняв аналізовані НБК варіанти з LTRO (Long-Term Refinancing Operations) – програмою довгострокового кредитування Європейського Центробанку.

“Деякі центральні банки з метою забезпечення фінансової стабільності та структурного коригування почали використання певних інструментів регулювання”, – сказав Чжоу Сяочуань, порівнявши варіанти, що далі розглядаються НБК, з TLTRO (Targeted Long-Term Refinancing Operations) – програмою довгострокового цільового кредитування банків Європейського Центробанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua