Мінфін залучив 2 млрд грн від позапланового розміщення 2-річних ОВДП


Мінфін залучив 2 млрд грн від позапланового розміщення 2-річних ОВДП

Міністерство фінансів України на позаплановому аукціоні з розміщення дворічних облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) в середу залучило 2,001 млрд грн завдяки єдиній заявці, що надійшла.

Як йдеться в повідомленні відомства, ставка була знижена до 16,75% річних з 16,95% річних день раніше, коли на трьох аукціонах Мінфіну разом з “короткими” паперами вдалося отримати 127,4 млн грн.

Відповідно до початкового липневого графіку аукціонів Мінфін мав намір щовівторка пропонувати покупцям три- і шестимісячні, а також дворічні гривневі ОВДП, а 1, 15 і 29 липня ще й п’ятирічні папери. Єдиний аукціон з розміщення валютних ОВДП (з погашенням через два роки) заплановано на 22 липня. Проте минулого тижня відомство у середу провело позаплановий аукціон з продажу п’ятирічних паперів і залучило 769 млн грн.

За даними Держказначейства, за період від початку року до 7 липня державні запозичення становили 106,65 млрд грн (у тому числі внутрішні – 53,28 млрд грн) при плані 137,21 млрд грн.

За цей же період Україна направила на рахунок обслуговування держборгу 21,34 млрд грн (у тому числі внутрішнього – 14,91 млрд грн) при плані на сім місяців 25,01 млрд грн, на рахунок погашення – 48,96 млрд грн (в т. ч. внутрішнього – 32,49 млрд грн) при плані 72,69 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua