Президент пообіцяв Україні 4G-зв'язок


Президент пообіцяв Україні 4G-зв'язок

Президент Петро Порошенко обіцяє запровадити електронну систему управління і сучасну технологію зв’язку 4G.

Про це він сказав на зустрічі з громадськими реформаторськими рухами.

“Нам необхідно впровадити сучасні технології зв’язку 3G і 4G. На сьогодні ми повинні рішуче продемонструвати, що Україна буде країною надшвидких, найбільш ефективних технологій… Першочерговими повинні стати реформи держслужби, нам не потрібно стільки держслужбовців… а тільки впровадження електронного управління”, – зазначив він.

Порошенко закликав присутнього на зустрічі заступника глави Адміністрації Президента, колишнього гендиректора “Майкрософт Україна” Дмитра Шимківа сприяти впровадженню електронного урядування в першу чергу в Адміністрації.

Він також заявив про необхідність проведення антикорупційної реформи, судової та податкової реформ, а також реформи правоохоронних органів.

Нагадаємо, Порошенко представив Шимківа як заступника голови Адміністрації, який має відповідати за взаємодію в питаннях реформ Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради та громадянського суспільства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua