Швидкісний поїзд "Тарпан" вітчизняного виробництва зняли з рейсу Києв-Одеса (ОНОВЛЕНО)


Швидкісний поїзд "Тарпан" вітчизняного виробництва зняли з рейсу Києв-Одеса (ОНОВЛЕНО)

Поїзд виробництва Крюківського вагонобудівного заводу ЕКР-02 “Тарпан”, що курсує за маршрутом Київ-Одеса, був знятий сьогодні з експлуатації.

У довідковій службі “Укрзалізниці” підтвердили, що швидкісний поїзд вітчизняного виробництва тимчасово знято з курсування. Разом з тим зняття поїзда з рейсу на Крюківському вагонзаводі не підтвердили.

Як повідомили ЗМІ, було прийнято рішення відправити поїзд без пасажирів з Одеси назад на завод. Людей, які купили квитки на зворотний рейс з Одеси до Києва, пересадили на інший потяг сполученням Одеса-Москва.

Як повідомила прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту України (“Укрзалізниця”), електропоїзд завод-виробник відкликав у Української залізничної швидкісної компанії для того, щоб замінити перетворювачі у системі забезпечення електроживлення – це обладнання, яке забезпечує функціонування систем освітлення, вентиляції, кондиціонування і санвузлів.

“Інформація, розповсюджена низкою ЗМІ про виникнення недоліків у конструкції електропоїзди виробництва ПАТКВБЗ “не відповідає дійсності”, – зазначає “Укрзалізниця”. За інформацією заводу-виробника, для відновлення роботи даного обладнання знадобиться, орієнтовно, 10 днів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua