ДФС: податковий компроміс - відповідь бізнесу на його прохання про поліпшення умов роботи


ДФС: податковий компроміс - відповідь бізнесу на його прохання про поліпшення умов роботи

Про це Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус заявив під час дебатів „Податковий компроміс: Як українському бізнесу жити по-новому?” „Для нас отримання грошей за цим законом не є першочерговим. Важливе напрацювання принципово нової системи адміністрування податків. Законопроект є відповіддю бізнесу на його прохання про поліпшення умов роботи. Якщо ми не зробимо цей компроміс, то корупція буде дуже великою, особливо серед правоохоронних органів”, – підкреслив керівник відомства.

У той же час Ігор Білоус зазначив, що податковий компроміс не є податковою амністією, особливо для представників бізнесу, які свідомо використовували фіктивні схеми задля ухилення від сплати податків, та тих, хто розробляв ці схеми.

„Ті, хто користується „ямами”, фактично створюють цей бізнес. Ми не можемо дати амністію криміналу, який це все влаштував. Організатори тіньових схем відповідальності не уникнуть”, – заявив Голова Державної фіскальної служби.

Під час дискусії фахівці Державної фіскальної служби роз`яснили юридичні особливості процедури та можливість досягнення податкового компромісу для суб`єктів господарювання, які свого часу несвідомо або примусово співпрацювали з фіктивними фірмами та так званими „податковими ямами”.

Так, відповідно до законопроекту, платники отримають можливість добровільно виправити допущені у нарахуванні податків помилки за три останніх роки та сплатити до бюджету не усю різницю, а тільки 10 відсотків від неї.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua