Україна потроїла антидемпінгові мита на аміачну селітру з РФ і продовжила їх на 5 років


Україна потроїла антидемпінгові мита на аміачну селітру з РФ і продовжила їх на 5 років

Україна, в рамках проміжного перегляду антидемпінгових мит щодо аміачної селітри з Росії, збільшила їхній розмір у три рази – з 11,91% до 36,03% і продовжила термін дії на п’ять років.

Як зазначено в повідомленні в газеті “Урядовий кур’єр”, таке рішення прийняла Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі.

При цьому, розмір антидемпінгових мит щодо аміачної селітри виробництва російського ВАТ “Дорогобуж” збільшений з 9,76% до 20,51%. Для МХК “ЄвроХім” встановлено те саме значення мит, що й для інших російських виробників – 36,03% (раніше було 10,78%).

“Протягом періоду розслідування (другого кварталу 2012 року – першого кварталу 2013 року) імпорт в Україну нітрату амонію походженням з РФ здійснювався за демпінговими цінами… Розрахунковий рівень демпінгової маржі протягом періоду розслідування становив: для експортера “Дорогобуж”- 40,5%, для “ЄвроХім” – 82,2%, для інших експортерів та РФ в цілому величина демпінгової маржі встановлена ​​на рівні розрахунків для “ЄвроХім”, – пояснили в Межведкомісії.

Як повідомлялося, Україна в 2008 році ввела антидемпінгові мита щодо російської аміачної селітри на рівні 11,91% на строк п’ять років для всіх підприємств, за винятком ВАТ “Дорогобуж” і МХК “ЄвроХім”, які співпрацювали з Мінекономіки країни, для яких вони були визначені на рівні, відповідно, 9,76% і 10,78%.

“ЄвроХім” в судах домагався скасування мита, і в кінці жовтня 2010 року для нього вона була скасована.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua