У Криму і Севастополі видано близько 1 млн 280 тис. паспортів громадян РФ


У Криму і Севастополі видано близько 1 млн 280 тис. паспортів громадян РФ

У Криму та Севастополі вже видано близько 1,28 млн паспортів громадян Росії, ще близько 200 тис. документів підготовлено до видачі. Про це повідомила помічник начальника управління Федеральної міграційної служби РФ по Республіці Крим Яна Смолова, передає “Кримінформ”.

За її словами, органами міграційної служби від жителів Криму і Севастополя прийнято понад 1,5 млн документів на отримання паспортів РФ, і близько 1,46 млн документів вже підготовлено до видачі.

“Видано близько 1,28 млн паспортів громадян РФ”, – уточнила вона.

Також, за словами Смолової, близько 200 осіб звернулися із заявою про оформлення дозволів на проживання в Республіці Крим РФ, з них більше 150 документів вже видано.

“На даний момент види на проживання отримує та категорія громадян, що постійно проживають в Криму, які в термін до 18 квітня 2014 о. згідно з Федеральним Конституційним законом від 21.03.2014 N 6-ФКЗ “Про прийняття в Російську Федерацію Республіки Крим та утворення в складі Російської Федерації нових суб’єктів – Республіки Крим та міста федерального значення Севастополя” заявили про бажання зберегти українське громадянство”, – зазначила вона.

Нагадаємо, 21 березня Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ про прийняття Криму та м. Севастополь до складу Росії, а також про утворення Кримського федерального округу та міста федерального значення Севастополя.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua