Держфінмоніторинг заблокував понад $77 млн ​​на рахунках компаній, пов'язаних з Януковичем


Держфінмоніторинг заблокував понад $77 млн ​​на рахунках компаній, пов'язаних з Януковичем

Державна служба фінансового моніторингу продовжує роботу з пошуку і блокування активів колишніх високопоставлених чиновників і пов’язаних з ними осіб.

У рамках розслідування фінансових операцій компаній-нерезидентів, зареєстрованих у тому числі в офшорних юрисдикціях (пов’язаних між собою як бізнес-інтересами, так і посадовим установчим складом), що володіють поточними, депозитними рахунками та рахунками в цінних паперах, відкритими у низці українських банків, Держфінмоніторинг України виявив зв’язок згаданих офшорних компаній з В. Януковичем, його близькими і пов’язаними з ними особами.

Фінансовою розвідкою України направлені додаткові запити до всіх банківських установ України, внаслідок чого додатково виявлені кошти на рахунках 11 компаній-нерезидентів.

Відповідно до статті 17 Закону України “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму” Держфінмоніторингом України 18.06.2014 заблоковано кошти за нововиявленими рахунками вищезгаданих компаній.

Сума заблокованих коштів становить – 27,71 млн. дол. США (еквівалент у гривні – 327,01 млн. грн.).

Крім того, в результаті активної спільної роботи Держфінмоніторингу України з Підрозділом фінансової розвідки однієї з європейських країн, на рахунках 23 компаній-нерезидентів (відкритих за кордоном) були заблоковані 49,51 млн. дол. США (еквівалент у гривні – 584,22 млн. грн.). За запитом Державної служби фінансового моніторингу всі витратні операції за вищезазначеними рахунками були заблоковані іноземними колегами.

Сума додатково заблокованих коштів за останні два тижні роботи ПФР України становить 77,22 млн. дол. США (еквівалент у гривні – 911,23 млн. грн.).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Люстрація
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua