Міжнародні резерви України в червні скоротилися на 4,6% - до $17,083 млрд


Міжнародні резерви України в червні скоротилися на 4,6% - до $17,083 млрд

Міжнародні резерви України в червні скоротилися на 4,6% – до $17,083 млрд, повідомляється на веб-сайті Національного банку України (НБУ). За повідомленням, у першому півріччі міжнародні резерви знизилися на 16,3% – з $20,416 млрд.

У повідомленні наголошується, що в червні надійшли кошти від Європейського Союзу на суму $1,038 млрд.
Разом з тим у червні платежі з погашення та обслуговування державного та гарантованого державою боргу в іноземній валюті становили $1,977 млрд, в тому числі здійснення платежів на користь Міжнародного валютного фонду (МВФ) – $193 млн.

У повідомленні нагадується, що впродовж червня Нацбанк не здійснював валютні інтервенції на міжбанківському валютному ринку України.

Як повідомлялося, МВФ наприкінці квітня схвалила виділення Україні кредиту на $17,1 млрд, перший транш якого в розмірі $3,2 вже надійшов. Рішення МВФ відкрило для країни допомогу інших міжнародних фінансових організацій.

Передбачається, що співпраця з МВФ дозволить до кінця поточного року збільшити міжнародні резерви країни до $19,2 млрд, або до 2,6 місяців імпорту, а в 2015 році довести їх до $26,7 млрд, або 3,4 місяців імпорту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua