Прокуратура просить суд повернути державі 15 тис. га мисливських угідь сина Пшонки


Прокуратура просить суд повернути державі 15 тис. га мисливських угідь сина Пшонки

Фастівська міжрайонна прокуратура просить Господарський суд Київської області розірвати договір оренди та повернути державі мисливські угіддя загальною площею 15 тисяч гектарів, якими користувався, зокрема, син колишнього генерального прокурора України Віктора Пшонки Артем і його оточення. Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури.

Перевіркою встановлено, що в 2011 році лісову ділянку у Фастівському районі Київської області передано в оренду на 25 років ТОВ “Укрміськбудпроект”. На території мисливських угідь знаходиться незавершена споруда, лазня і котельня.

“Проте, за законодавством, користувачі мисливських угідь мають право тільки за згодою власників або користувачів земельних ділянок, будувати на території необхідні будівлі та споруди. А документи дозвільного характеру на початок або виконання будівельних та інших робіт у підприємства відсутні”, – наголошується в повідомленні.

Тобто, за даними прокуратури, всупереч вимогам закону орендар без дозволу постійного землекористувача ДП “Фастівське лісове господарство” пошкодив лісові насадження і розпочав будівництво капітальних споруд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Люстрація
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua