Мінфін України приступає до розміщення "військових облігацій" на 1 млрд грн - через 17 банків


Мінфін України приступає до розміщення "військових облігацій" на 1 млрд грн - через 17 банків

Міністерство фінансів України приступає до розміщення облігацій внутрішньої державної позики “Військові облігації” на 1 млрд грн через 17 банків-первинних дилерів, повідомляється на веб-сайті Мінфіну.

“Мінфін України починає розміщення державних цінних паперів з фіксованою ставкою доходу для залучення додаткових коштів до державного бюджету. Така пропозиція є закликом до суспільства з об’єднання зусиль, бажань і намірів приєднатися до вирішення загальнонаціональних завдань і надати фінансову допомогу вітчизняним Збройним Силам”, – вказується в повідомленні.

За повідомленням, номінальна вартість однієї облігації – 1 тисяча грн.

Термін обігу облігацій – два роки, купонний період – шість місяців, річна відсоткова ставка доходу – 7%.

При цьому розміщення цих облігацій здійснюватиметься щотижня на аукціонах, проведених Національним банком України через первинних дилерів.

У переліку первинних дилерів – державні та підконтрольні уряду банки, а також УкрСиббанк, Ерсте Банк, українська “дочка” Сбербанку Росії, ОТП Банк.

Крім цього, в цьому переліку – Дельта Банк, Райффайзен Банк Аваль, ВТБ Банк, Універсал Банк, а також УніКредит Банк, Сітібанк, банк “Надра”, ІНГ Банк Україна, банк “Хрещатик” і ПУМБ.

Як повідомлялося, випуск “військових” облігацій і казначейських зобов’язань “Військові” регламентований постановами Кабінету міністрів № 100-101 від 1 квітня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua