Дивний фінт: Росія планує "пробачити" кримським підприємствам борги перед Україною


Дивний фінт: Росія планує "пробачити" кримським підприємствам борги перед Україною

Міністерство фінансів і Міністерство праці та соціального захисту окупованого Криму виступили з пропозицією пробачити збанкрутілим підприємствам півострова їхні податкові зобов’язання і борги за страховими внесками до Пенсійного фонду України.

Про це сьогодні на нараді з представниками Федерації незалежних профспілок анексованого Криму повідомила нелегітимний міністр праці та соціального захисту РК Олена Романовська, передають “Новини Криму”.

За даними окупаційної влади, зараз заборгованість із заробітної плати зберігається на 122 кримських підприємствах, 37 з яких – підприємства-банкрути. “На жаль, протягом останнього місяця сума заборгованості за ними продовжує нарощуватися і становить 110 млн рублів”, – поінформувала міністр.

З даного питання проведено нараду, на якій окупанти запропонували своє бачення того, як погасити заборгованість підприємств із заробітної плати: “За тими підприємствами, які мають заборгованість зі страхових внесків до Пенсійного фонду України та податкові зобов’язання перед Україною, пропонується залишити ці зобов’язання перед Україною. Так ми зможемо дати змогу підприємствам почати нове життя без цих зобов’язань. Для них це буде новий виток. Вони зможуть вийти зі стану банкрутства та відновити свою господарську діяльність”, – сказала Романовська.

Також планується провести інвентаризацію підприємств-банкрутів, у яких залишилася власність, а кошти на погашення заборгованості із зарплати співробітникам тих підприємств, у яких власності не залишилося, повинно винайти Міністерство фінансів окупованого Криму.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua