Затверджено процедуру видачі пенсій в Криму - тільки громадянам України


Затверджено процедуру видачі пенсій в Криму - тільки громадянам України

Кабінет міністрів України на засіданні в середу, 2 липня, затвердив процедуру видачі пенсійних соціальних виплат через поштові відділення громадянам України, які перебувають на території Криму і Севастополя.

Як повідомив міністр Кабінету міністрів України Остап Семерак на брифінгу в середу, ця процедура передбачає, що пенсійні та соціальні виплати будуть перераховуватися через відділення української пошти і на території Криму вони будуть видаватися через відділення пошти Російської Федерації.

“Затверджена процедура унеможливлює отримання двох пенсій одночасно однією людиною, тобто всі громадяни України отримають можливість отримати пенсію, яку вони накопичували протягом свого трудового стажу”, – заявив міністр Кабінету міністрів.

Нагадаємо, міністр соцполітики Людмила Денисова стверджує, що російські пенсії для кримчан виявилися нижчі, ніж українські.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua