Санаторіям, що прийняли біженців, компенсують витрати - Мінсоцполітики


Санаторіям, що прийняли біженців, компенсують витрати - Мінсоцполітики

Український уряд ухвалив постанову про компенсацію витрат установам курортно-готельного бізнесу, що прийняли переселенців з Криму та Донбасу, повідомила заступник міністра соціальної політики Наталія Федорович.

“Прийнято постанову про компенсацію санаторіям і турбазам, які взяли переселенців, і майже 45% від суми призначено на Львівську область”, – сказала вона на прес-конференції у Львові в середу.

За словами заступника міністра, це обумовлено тим, що до Львівської області з березня поточного року прибули близько 3 тис. жителів Криму і Донбасу.

Як повідомила Федорович, в постанові зазначено, що компенсації підлягає 75% витрат на проживання однієї людини на добу, якщо ця сума не перевищує 200 грн.

Водночас заступник міністра не змогла назвати суму, виділену на компенсації в цілому по Україні.

Раніше голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех повідомила, що збитки готелів, санаторіїв і турбаз Львівської області, що приймають на тимчасове проживання жителів Криму і Донбасу, перевищили 30 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua