Виконавча служба почала торгувати арештованим майном - можна купити квартиру, машину, трактор чи телефон


Виконавча служба почала торгувати арештованим майном - можна купити квартиру, машину, трактор чи телефон

Державна виконавча служба сьогодні, 1 липня, запустила перші електронні торги арештованим майном, під час яких зареєстровані учасники можуть купити житловий будинок, квартиру, машину, трактор або телефон.

Як зазначено на сайті системи, сьогодні проходять торги за 59 лотами з чотирьох регіонів – Вінницька, Дніпропетровська, Львівська області та місто Київ, які були зареєстровані два місяці тому, 1 травня. Зокрема, до системи внесено 9 лотів з Вінницької області, 17 – з Дніпропетровської, 29 – з Львівської області і 4 – з Києва. Серед них 21 транспортний засіб, у тому числі трактор за 7,4 тис. грн, зернозбиральний комбайн за 305,9 тис. грн. Також у системі зареєстровано 9 квартир і житлових будинків, наприклад трикімнатна квартира у Львівській області за 227 тис. грн або будинок у Вінницькій області за 295,4 тис. грн. Крім того, можна купити приміщення громадського туалету за 82 тис. грн, телевізор за 6 тис. грн, гумовий човен – за 655 грн, телефон – за 100, 200 або 300 грн, жіночий одяг і меблі.

Разом з тим, в системі зазначено, що торги більш ніж за 10 лотами не проходять, призупинені або припинені, зокрема через помилки в описі лотів або постанову про закінчення виконавчого провадження.

На сьогодні будь-хто бажаючий може зареєструватися в системі електронних торгів і взяти участь у купівлі 664 лотів, які вже внесені до системи і торги за якими пройдуть рівно через 2 місяці, після їхньої реєстрації на сайті.

У прес-службі Державної виконавчої служби повідомили, що станом на 30 червня о системі зареєструвалися 1200 осіб і більш ніж 600 осіб подали заявки на участь у торгах.

Як повідомлялося, з 1 травня 2014 року Державна виконавча служба запустила систему електронних торгів арештованим майном в чотирьох регіонах. Робота пілотного проекту розрахована до 1 жовтня, проте голова служби не виключає, що проект може бути затверджений вже у вересні. Повноцінний запуск системи у всій Україні запланований на 2015 рік.

Менше місяця тому виконавча служба запропонувала розширити перелік регіонів, що беруть участь в пілотному проекті, з 4 до 10. Уряд підтримав цю ініціативу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua